דבר המנהלת

קהילת ארנון, 

בשנת הלימודים תשע"ח אברך את התלמידים החדשים: תלמידי כיתות א', כיתת מסד נחשון ז' וכל הנוספים שהצטרפו אלינו השנה, בברכת ברוכים הבאים והצלחה בדרככם החדשה.

ולותיקים, תלמידי שכבות ב'-ח', ברוכים הנמצאים, והמשך למידה חווייתית ומשמעותית. ברכה מיוחדת לתלמידי שכבה ח', השכבה הבוגרת – בהצלחה בסוף המסלול ב"ארנון".

כל שנה היא הזדמנות נוספת לכל תלמיד ותלמידה להתחלה חדשה, להתקדמות, לניצול נקודות החוזק והכישורים האישיים. אמר רבי ישראל הבעל-שם-טוב לתלמידיו: "אין אדם שלא יכול, יש אדם שלא רוצה. ברגע שהאדם ירצה – הוא גם יוכל"

מאחלת לכולנו שנרצה לעלות בסולם ההצלחה שלב אחר שלב, סולם שראשו גבוה מכפי שנוכל לדמיין. אך זכרו כי אינכם לבד בדרככם, מצדדיכם ומאחוריכם יש צוות מיוחד ואוהב, משפחה שלמה, שתפקידה ורצונה ללוות אתכם, להעניק לכם מהחזקות ומהכישורים שלה, לתת כתף ואוזן קשבת כשצריך, לדחוף בעליה בסולם משלב לשלב, על מנת שתגשימו את שאיפותיכם ושלא תיפלו. 

מטרתו של תהליך הלימוד אינה בהכרח שתגיעו ראשונים לקצהו, אלא לסיים את המסלול בביטחון, מתוך אמונה בעצמכם וביכולות שלכם. לא הראשון שיגיע הוא המנצח, אלא זה שהאמין בדרכו והצלחותיו הם שלו. קחו נשימה, כי יש בכם את הכוח, היכולת והעוצמה לעבור מסלול זה בהצלחה גדולה, אם רק תרצו…

בברכה,
אורנה בן זקן​
מנהלת בית ספר